НТА > НОВИНИ > Львівський авіаремонтний завод відремонтує винищувач МіГ-29УБ

Львівський авіаремонтний завод відремонтує винищувач МіГ-29УБ

На ремонт витратять 62 млн грн

303

Львівський авіаремонтний завод отримав контракт на ремонт винищувача МіГ-29УБ. Ремонтуватимуть  у три етапи і витратять 62 млн грн.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал.

Так, у середу, 17 листопада, Командування Повітряних Сил Збройних сил України підписало договір із Львівським державним авіаційно-ремонтним заводом на другий ремонт винищувача МіГ-29УБ

ЛДАРЗ отримав цей контракт як єдине підприємство, що здатне виконувати послуги з 1-го та 2-го ремонту та дообладнання літаків МіГ-29, МіГ-29УБ та їх складових частин з продовженням призначених показників, згідно з висновком Львівської торгово-промислової палати.

Другий ремонт навчально-бойового літака МиГ-29УБ № 50903023325 114-ї бригади тактичної авіації (б/н 10 «білий») обійдеться Повітряним Силам у понад 62 млн грн. З них 13,2 млн треба виплатити у 2021 році, а 48,9 млн у 2022-му.

Копію відповідної угоди було оприлюднено на порталі публічних закупівель «Прозорро» 18 листопада.

Ремонт пройде у три етапи

  • На першому (до 1.12.2021) здійснять демонтаж блоків, вузлів та агрегатів, які підлягають ремонту. Почнуть робити ремонт крила, корпусу, відновлення надписів, внутрішнє фарбування літака. Укомплектують технічну аптечку літака інструментом і приладдям.
  • Під час другого етапу виконають дефектацію та ремонт блоків, агрегатів, вузлів, трубопроводів, ремонт корпусу, крила, ліхтаря, підвісного паливного бака, приймання та перевірку двигунів після ремонту, встановлення всіх агрегатів та льотні випробування, за результатом яких літак передадуть замовнику. Другий етап ремонту має завершитись до 30 серпня 2022 року.
  • На третьому етапі (до 15 листопада 2022) виконають ремонт та постачання замовнику технічної аптечки (передбачено ремонт і виготовлення наземного обладнання та інші роботи).

Після ремонту міжремонтний ресурс складе 700 годин, а гарантійний – 200 годин. Крім того, міжремонтний строк служби становитиме вісім років, а гарантійний – чотири роки.

Нагадаємо, що новітній британський винищувач F-35 впав у Середземному морі. Пілоту вдалося катапультуватися і благополучно повернутися на авіаносець Королівського флоту HMS Queen Elizabeth.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі