НТА > НОВИНИ > Львівський хор “Дударик” взяв участь у флешмобі “Батько наш Бандера”

Львівський хор “Дударик” взяв участь у флешмобі “Батько наш Бандера”

479

Хористи Львівської національної академічної хорової капелли “Дударик” долучилися до флешмобу з виконанням пісні про Героя України, лідера українських націоналістів Степана Бандеру.

Пісню виконали у ефірі програми “Вечір з Миколою Княжицьким” на телеканалі “Еспресо“.

Як ми повідомляли раніше, напередодні 14 жовтня, річниці від Дня створення УПА в 1942 році, у соцмережах почали ширитися відеороликами, на яких школярі співають «Батько – Бандера, Україна – мати». Ініціаторками флешмобу стали чотири львівські школярки, які виклали відео в TikTok. Далі його підхопили учні з інших міст і не тільки.

У ексклюзивному коментарі для журналістів телеканалу NTA дівчата спростували фейки про себе, та розповіли, що змотивувало їх згадати про старовинну повстанську пісню.

Після цього українською мережею почав ширитися флешмоб «Батько наш Бандера», який запустили у Тік-тоці львівські школярки. Швидко його підхопили учні з різних міст, «зірки» шоу-бізнесу, спорту, політики.

За даними Google Trends, упроловж останнього тижня пісню «Батько наш Бандера» у Google шукали мешканці зі всіх куточків України. Найбільше – у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській та Волинській областях.

Також активно шукають у Черкаській, Миколаївській, Хмельницькій, Київських областях та у Києві. Запити у YouTube на “Батько наш Бандера” надходять з Донецької та Луганської областей. Ще серед частих запитів – інформація про Бандеру та мобільний рінгтон “Батько наш Бандера”.

До флешмобу також долучилися десантники 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується у Львові.

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі