НТА > НОВИНИ > Війна > Львівський медик загинув на війні

Львівський медик загинув на війні

Поховають Степана Сайка в неділю, 5-го березня, о 14-ій годині в селі Погірці, де він народився

1406

На війні з Росією загинув медик Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Степан Сайко. Чоловік добровільно пішов захищати Україну.

Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Степан Сайко навесні 2022-го року добровільно підписав контракт із Збройними силами України. Чоловік перебував у статусі бойового медика.

«Рятував життя побратимів, та поклав за Україну своє. Схиляємо в скорботі голови перед світлою пам’яттю Сайка Степана. Він став прикладом мужності та героїзму, став новітнім героєм», – сказано в повідомленні.

Поховають Степана Сайка в неділю, 5-го березня, у селі Погірці, де він народився. Чин похорону відбудеться о 14-ій годині.

У чоловіка залишились матір, дружина, та двоє дітей.

«Світлий спомин про медика та Воїна стане сильнішим за смерть і залишиться в пам’яті тих, хто його знав і любив», – наголосили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 3-го березня, Львів попрощався ще з двома Героями. Роман Гриниха та Юрій Мартиновський захищали Україну від російських загарбників.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"