НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівський музичний магазин увійшов до Книги рекордів України

Львівський музичний магазин увійшов до Книги рекордів України

845

Львівський музичний салон “Трембіта” на Коперника, 5, потрапив до Книги рекордів України за найтриваліший час незмінного місцезнаходження. Він функціонує вже більше 100 років.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні фіксується рекорд найтривалішого місцезнаходження магазину музичних інструментів на одному місці. Тобто це унікальний факт для України, що магазин, спеціалізований саме на музичних інструментах, стільки часу, фактично понад 100 років, перебуває в центрі Львова на цій локації», – заявив експерт Національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.

Щоб потрапити до Книги рекордів України, ініціатори подали всі документи, які підтверджують, що музичний салон «Трембіта» незмінно працює більше 100 років на вулиці Коперника, 5 у Львові.

В 1911 році за проектом Романа Фелінського завершилося спорудження будівлі, де облаштували магазин “Мелодія”. У ньому продавалися музичні інструменти і грамофони, а в 1960х роках магазин перейменували на “Трембіту”.

Протягом більш, ніж 100 років в магазині можна купити все необхідне обладнання для початківців та професійних музикантів. В асортименті магазину є гітари, струни, звукове обладнання, духові, клавішні, ударні та смичкові інструменти світових брендів.

Нагадаємо, у французькому місті Ліон встановили новий рекорд Гіннеса за кількістю сортів сиру, використовуваних для приготування однієї піци.

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі