НТА > НОВИНИ > Спорт > Львівський «Рух» підписав угоду з найкращим футбольним клубом Аргентини

Львівський «Рух» підписав угоду з найкращим футбольним клубом Аргентини

Очільник «Руху» Григорій Козловський провів екскурсію Академією львівського клубу для президента з міжнародних зв’язків «Рівер Плейта» Адріана Варели

212

На запрошення «Руху» один із керівників футбольного клубу з Аргентини «Рівер Плейт» декілька днів провів у Львові й ознайомився з інфраструктурою «жовто-чорних».

Про це повідомив офіційний сайт футбольного клубу «Рух». У підсумку, генеральний директор «Руху» Ігор Дедишин і президент із міжнародних зв’язків «Рівер Плейта» Адріан Варела підписали меморандум про співпрацю клубів.

Співпраця охоплює різні сфери діяльності: від потенційого обміну гравцями до проведення спільних дитячих і юнацьких турнірів, зборів і товариських матчів.

Також гість з Аргентини відвідав поєдинок «Руху» проти «Металіста 1925», в якому львів’яни повністю переграли суперника та впевнено перемогли (2:0).

«Я вперше приїхав в Україну. Львів на мене справив величезне враження. Це фантастичне та романтичне місто. Я зрозумів, що «Рух» – це надзвичайно прогресивний клуб, який стрімко розвивається. Інфраструктура тут найвищого рівня», – зазначив Адріан Варела.

Генеральний директор «Руху» Ігор Дедишин пояснив, що в меморандумі йде мова про об’єднання зусиль в проведенні дитячих турнірів. Зокрема, можливість відвідування українськими дітьми турнірів, які організовує «Рівер Плейт». Аргентинські дитячі команди зможуть приїжджати в Україну.

Інший напрямок – це виховання талановитих аргентинських гравців з українським корінням у системі «Рівер Плейта».

«Ми також обумовили проведення передсезонних зборів нашої команди в Аргентині, а також «Рівер Плейта» – в нас на Академії. Будемо працювати над тим, щоб провести товариський матч з аргентинським грандом на «Арені Львів», – додав Ігор Дедишин.

Зустріч між представниками «Руху» та «Рівер Плейта» відбулася за активного сприяння футбольного агента, директора компанії «Leopolitan Solutions» Габріеля Треллеса.

«Усе розпочалося ще 2 роки тому, – зазначив він. – Саме тоді я відвідав Аргентину, зокрема, ближче познайомився з «Рівер Плейтом». Водночас, Україна – це моя друга домівка. Я зрозумів, що можна продукувати співпрацю між клубами з різних континентів. Співпраця між «Рухом» і «Рівер Плейтом» є дуже перспективною, адже у клубів багато спільного. В Аргентині є велика діаспора українців, тому це важливий крок, як для України, так і для Аргентини».

«Рівер Плейт» – один із найкращих клубів Латинської Америки, 36-разовий чемпіон Аргентини та 4-разовий володар Кубка Лібертадорес. Кольори «Рівер Плейта» захищали такі знамениті гравці, як Радамель Фалькао, Ґонсало Іґуаїн, Хав’єр Маскерано, Хав’єр Савіола, Габріель Батістута, Ернан Креспо та багато інших.

Нагадаємо, що черговий тур елітної ліги українського футболу не приніс особливо несподіваних результатів. Але фаворити хоча й не дуже впевнено, проте здобули свої очки. Натомість львівський «Рух» у хорошому стилі здолав харківський «Металіст 1925» (2:0).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі