НТА > НОВИНИ > Спорт > Львівський «Рух» презентує зіркового новачка. Ким підсилили львівську команду. Наживо

Львівський «Рух» презентує зіркового новачка. Ким підсилили львівську команду. Наживо

189

Львівський «Рух» презентує зіркового новачка. Представлення футболіста відбувається у львівській фан-зоні.

Першим літнім новачком львівського «Руху» став досвідчений воротар Юрій Паньків, якого експерти нещодавно називали одним із найкращих голкіперів України. Недаремно Андрій Шевченко неодноразово викликав його у національну збірну України.

І хоча в заявку «синьо-жовтих» на Євро-2020 Юрій Паньків у підсумку не потрапив, усе ж він і надалі залишається законодавцем мод серед воротарів українського футболу. Зараз 36-річний вихованець львівського футболу, який упродовж тривалого часу виступав за «Олександрію» (в тому числі і в Лізі Європи), приєднався до складу львівського «Руху».

“Я щасливий. За всі роки, які я провів у футболі, так і не встиг пограти у Львові. Зараз ця мрія втілилася у життя!”, – зазначив Юрій Паньків.

Загалом за свою кар’єру, крім «Олександрії» і збірної України, Юрій Паньків виступав за львівські «Карпати», ФК «Львів», чернігівську «Десну», тернопільську «Ниву», київський «Арсенал», донецький «Металург», кам’янську «Сталь». А зараз він стане конкурентом Олександра Бандури на воротарській позиції «рухівців» зі Львова.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі