НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Присвячуємо перемогу ЗСУ. Капітан ФК “Рух” про вихід у юнацьку Лігу чемпіонів

Присвячуємо перемогу ЗСУ. Капітан ФК “Рух” про вихід у юнацьку Лігу чемпіонів

Уперше в своїй історії львівська команда вийшла в єврокубки

842

Сьогодні вперше у своїй історії львівський ФК “Рух” забезпечив собі участь у юнацькій Лізі чемпіонів.

Капітан команди та головний тренер по гарячих слідах прокоментували досягнення команди.

За словами капітана «Руху» U-19 Марка Сапуги, всі у команді мріяли зіграти у Юнацькій лізі УЄФА, прагнули цього і робили все можливе, щоб туди потрапити. Він зазначив, що хотів би  присвятив перемогу Збройним силам України.

«Це був складний шлях. У чемпіонаті кожен суперник серйозно налаштовувався на гру з нами. Але ми поставили перед собою мету та досягнули її», – прокоментував він історичне досягнення для команди.

Звичайно, за його словами, перед матчем з «Колосом» переживали.

«Але коли вийшли на поле, відчули м’яч та партнерів, тоді з’явилась впевненість. Ми дуже серйозно налаштовувались на цю гру, адже шанс потрапити у Юнацьку лігу УЄФА може бути один у житті.

Хотів би присвятити цю перемогу Збройним силам України, які нас зараз обороняють. Дуже велика подяка та низький уклін нашим Героям», – зауважив капітан «Руху».

Головний тренер «Руху» U-19 Віталій Пономарьов впевнений, що хлопці ФК «Рух» заслужили на вихід у Юнацьку лігу УЄФА своєю роботою.

«Я дуже радий за хлопців, тому що це був найголовніший матч у їхньому житті, і вони здобули перемогу. Хлопці заслужили на вихід у Юнацьку лігу УЄФА своєю роботою. Це в першу чергу заслуга футболістів», –  повідомив головний тренер «Руху» U-19 Віталій Пономарьов після історичної перемоги над «Колосом».

За його словами, матч з «Колосом» був дуже складний в психологічному плані.

«Нам потрібна була лише перемога, адже у випадку нічиєї або поразки весь наш шлях був би марним. Хлопцям було важко, але я їм дякую, що вони змогли себе перебороти та здобути перемогу.

Ми завжди ставимо перед собою найвищі цілі. Минулого сезону ми боролись за призові місця, а цього року хотіли перемогти у чемпіонаті, що і зробили», – зазначив Віталій Пономарьов.

Нагадаємо, що ФК «Рух» уперше в історії вийшов у юнацьку Лігу чемпіонів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі