НТА > НОВИНИ > Спорт > Львівський стадіон «Україна» виставили на аукціон

Львівський стадіон «Україна» виставили на аукціон

357

В оренду планують передати футбольне поле з трибунами разом із будівлями та спорудами стадіону загальною площею 4360, 4 квадратних метрів.

Про це повідомив сайт Вголос. Комплекс стадіону, що розташований за адресою вул. Липова Алея, 5, перебуває на балансі ЛКП «Спортресурс». Його планують віддати в оренду на 10 років.

Це вже другий аукціону щодо оренди стадіону. Перший раз торги не відбулись, адже охочих орендувати територію за 237 075 грн / міс не виявилося.

Лот із зниженням стартової орендної плати на 50% за 118 537 грн / міс виставили вдруге 23-го липня. Пропозиції приймають до вечора 10-го серпня. Самі торги відбудуться 11-го серпня.

Нагадаємо, що раніше УАФ перевів стадіон «Україна» до другої категорії. Таким чином футбольну арену позбавили можливості приймати матчі рівня УПЛ.

Згодом львівські клуби «Рух» і «Львів», чиїм домашнім стадіоном заявляли «Україну», змогли домовитись про умови гри на «Арені Львів».

Варто зазначити, що Українська асоціація футболу досі не відповіла на звернення депутатів ЛМР стосовно стадіону «Україна». У липні футбольні чиновники без пояснення конкретних причин наклали заборону на проведення там матчів Української Прем’єр-ліги.

Про це повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак в інтерв’ю телеканалу НТА: «Жодної відповіді немає. Сама історія була всередині липня. Прикро, що місто втягнули у внутрішньо політичні в лапках історії та конфлікти якоїсь окремої організації. В міста є простий інтерес, аби стадіон працював».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі