НТА > НОВИНИ > Війна > Львівський суд арештував за державну зраду скандального «журналіста» Ляшенка

Львівський суд арештував за державну зраду скандального «журналіста» Ляшенка

Йому оголошено про підозру у державній зраді

619

Спецслужба припинила діяльність скандального «журналіста» Гліба Ляшенка, який здійснював протиправну діяльність на шкоду інформаційній безпеці України. Йому оголошено про підозру у державній зраді.

Про це повідомляє СБУ у Львівській області.

Слідчі СБУ зібрали великий масив інформації щодо протиправної діяльності зловмисника. Використовуючи ЗМІ, зрадник підтримував злочинні дії країни-агресора.

Проведені лінгвістичні експертизи встановили, що своїми висловлюваннями і закликами псевдо експерт умисно посягав на суверенітет нашої держави. Окрім цього, він займався дискредитацією державної політики та умисно нівелював події на Сході України.

Зафіксовано, що таку інформаційну пропаганду вдало використовували російські медіа для виправдання злочинних дій російської федерації щодо України.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Триває слідство. Судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 4 млн грн.

Як повідомляють ЗМІ, підозрюваний – 33-річний «політичний експерт» та український блогер Гліб Ляшенко.

Ляшенко заявляв, що «8 лет Россия просила и даже умоляла Украину изменить свой курс. Украина 8 лет отказывалась. И вот результат».

Пропонував капітулювати, бо іншого виходу немає, а також покладає відповідальність за кожного вбитого росіянами українця на Зеленського.

Проведені лінгвістичні експертизи встановили, що своїми висловлюваннями і закликами псевдоексперт умисно посягав на суверенітет України. Окрім цього, він займався дискредитацією державної політики та умисно нівелював події на Сході держави.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"