НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Львівський суд заборонив «Прогресивну соціалістичну партію» Вітренко

Львівський суд заборонив «Прогресивну соціалістичну партію» Вітренко

У своїй програмі Вітренко пропонувала міждержавний союз з Росією та Білоруссю

207

Восьмий апеляційний суд Львова своїм рішенням сьогодні, 23 червня, заборонив діяльність Прогресивної соціалістичної партії України, яку очолює Наталія Вітренко.

Про це повідомляють на сторінці суду в фейсбуці.

«23 червня 2022 року колегія суддів Восьмого ААС завершила розгляд адміністративної справи №857/5/22 про заборону Політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України».

Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України:

  • заборонено діяльність Політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України»;
  • кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави.

У задоволенні зустрічної позовної заяви Політичної партії «Прогресивна соціалістична партія України» до Міністерства юстиції України, третя особа – Служба безпеки України, про визнання дій протиправними відмовлено», – йдеться у повідомленні.

Довідка 

Прогресивна соціалістична партія України була зареєстрована 1996 року і відтоді її незмінно очолює Наталія Вітренко. Вона невдало балотувалася від цієї партії на президентських виборах у 1999 та 2004 роках.

У своїй програмі Вітренко пропонувала міждержавний союз з Росією та Білоруссю, організовувала спільні мітинги проти вступу України в НАТО.

Нагадаємо, що восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив партію “Наші” екснардепа Євгенія Мураєва, яку Мін’юст вважає проросійською. Також заборонив: “Партію Шарія”, партію Іллі Киви, політичну партію «Опозиційний блок».

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі