НТА > НОВИНИ > Спорт > Львів’янка Черкасова після поразки у півфіналі побореться за бронзу Олімпіади в Токіо

115

У півфіналі українка зустрічалася з чемпіонкою світу 2019-го року Тамірою Менса-Сток зі США. Дуже напружена сутичка завершилася перемогою американки з рахунком 10:4. Хоча за ходом поєдинку наша спортсменка перемагала 4:2.

Однак наприкінці не вистачило сил, а коли українка розпочала ризикувати, то наштовхнулася на корт дії суперниці, що і визначило підсумковий рахунок двобою.

Раніше українська борчиня впевнено перемогла у перших двох сутичках. В 1/8-ій фіналу Алла без проблем пройшла Аґнєшку Вєщек з Польщі. У першому періоді суперниця ще пручалася, але у другому українка довела свою перевагу – 11:0.

Її суперницею у чвертьфіналі була Анна Шель з Німеччини. Черкасова була активнішою, і вже в першому періоді здобула двічі по два бали – 4:0, а у другому перемогла на туше.

«У мене син попросив медаль, – зізналася львівська спортсменка після виснажливого переможного чвертьфіналу в коментарі Суспільному. – Я готова зробити все, щоб привезти йому медаль. Мене чекає ще одна непроста зустріч. Це моя остання Олімпіада, останній шанс здійснити мрію. Спробуємо зробити все, що в наших силах. Настрій бойовий».

Тепер цей настрій доведеться завтра продемонструвати у бронзовому фіналі для того, щоби завоювати омріяну медаль на Олімпійських іграх у Токіо.

Нагадаємо, що наразі єдину срібну медаль у скарбничку України приніс плавець Михайло Романчук на дистанції 1 500 метрів вільним стилем. До цього він же завоював бронзу Олімпіади в плаванні на дистанції 800 м. Фролов фінішував тоді на 6-му місці.

Згодом перша ракетка України Еліна Світоліна скористалася шансом на першу олімпійську медаль в історії українського тенісу. Вона у наддраматичному поєдинку виборола бронзу Олімпіади.

Бронзові нагороди в Токіо-2020 також завоювали дзюдоїстка Дарія Білодід, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук і фехтувальник Ігор Рейзлін.