НТА > НОВИНИ > Спорт > Львів’янка стала найгарнішою мамою Європи

Львів’янка стала найгарнішою мамою Європи

676

40-річна львів’янка Зоряна Богдан на конкурсі краси Mrs. Europe перемогла одразу у двох номінаціях. Її визнали найгарнішою мамою у Європі та спортсменкою-аматоркою.

Європейський конкурс краси Mrs. Europe відбувся вчора,26 вересня, в Таллінні. У ньому брали участь заміжні жінки. За титул боролися 14 учасниць з 11 країн.

40-річна Зоряна Богдан, яка  є мамою чотирьох синів та засновницею жіночого клубу з тріатлону «Мальви», перемогла у двох номінаціях на конкурсі краси Mrs. Europe-2021. Її визнали найкращою Mrs.Mother of Europe та Mrs.Sport.

«Наша чарівна Zoryana Bohdan справедливо підкорила Європу аж у двох номінаціях: «Mrs.Sport» та «Mrs.Mother of Europe». Погодьтеся, це не просто титули, а результат титанічної роботи над собою Зоряни як матері та спортсменки-аматорки! Вітаймо переможницю!», – повідомляється на сторінці конкурсу Woman Eastern Europe у Facebook.

 

Нагадаємо, що українка Валерія Байрамова вперше за 15 років здобула перемогу на американському конкурсі краси Ms. World International.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"