НТА > НОВИНИ > Львів’янка стала переможницею світового конкурсу краси

Львів’янка стала переможницею світового конкурсу краси

241

Львів’янку Олену Мороз визнали переможницею конкурсу краси «Woman of the Universe 2021», який проходив у болгарській столиці Софії. Після перемоги жінка повернулася до Львова з короною одного з найпрестижніших світових конкурсів краси.

Про це українське представництво конкурсу повідомило на власній сторінці у Facebook.

Красуня-українка родом зі Львова підкорила серця високоповажного журі своєю вродою, добротою, розумом, небайдужим ставленням до інших та свідомою життєвою позицією!” – йдеться у повідомленні.

Олені Мороз 42 роки, вона є матір’ю двох дітей. Жінка здобула 4 вищих освіти та активно займається благодійністю й громадською діяльністю. Так, Мороз є авторкою

проєкту «Ділюся дорогою», метою якого є створення комфортних умов для пересування тих, хто обрав альтернативні види транспорту – велосипеди, електросамокати, тощо.
Я дуже пишаюся нашою Оленкою! Вона справді заслуговує на цю грандіозну Перемогу. В ній гармонійно поєднуються усі ті риси, якими має володіти жінка, гідна вшанування: мудрість, благородність, доброта, підтримка та допомога іншим, відчуття соціальної відповідальності…” — коментує національний директор та організатор “Місіс Всесвіт-Україна” Уляна Оксенюк.
Нагадаємо, український спортсмен, 19-річний Юрій Захарєєв із Білгорода-Дністровського став переможцем ХХІ чемпіонату світу з боксу, що проходив у Белграді, Сербія. Ця першість була дебютною для молодого боксера на дорослому рівні.
Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі