НТА > НОВИНИ > Новини світу > Львів’яни вдало фінішували на раритетному “Запорожці” на ралі в Монте-Карло

Львів’яни вдало фінішували на раритетному “Запорожці” на ралі в Монте-Карло

182

Львівське подружжя вдало фінішувало на ралі в Монте-Карло, куди вони вирушили на яскравому жовтому “Запорожці”.

Про це повідомив Євгеній Кравс у Facebook.

Водійкою екіпажу була Світлана Кравс, а її чоловік Євгеній – штурманом. Вони вирушили зі Львова 25 січня.

Львів’янин Євгеній Кравс розповів, що він разом зі своєю дружиною Світланою 31 січня вдало фінішував на Rallye Monte-Carlo Classique-2022.

“Було дуже тяжко: 6 – 7-кілометрові підйоми засніженими серпантинами для маленького “Запорожця” – надзвичайно екстремальне завдання. Але 3 українських “Горбатих вужика” і київський “вухастик” ЗАЗ-966 дісталися фінішу”, – зазначив чоловік.

Однак фінішувати вдалося не всім. На жаль, чернівецький жіночий екіпаж проїхав всього 140-кілометрів і зламався. Ралі було екстремальним завданням для всіх. Учасники автоперегонів долали засніжені перевали, круті підйоми та несподівані розв’язки руху.

“Мабуть, через ці труднощі ралі привертає увагу автоекстремалів. Потужний вітер, сніг і холод. Вперше українці на українських малолітражках кинули виклик європейській автомобільній ретро-еліті. І не спасували. Ми – на фініші. Слава Україні!”, – з гордістю заявив Євгеній Кравс.

Львів’янин зазначив, що ралі не минуло без ексцесів. Він випадково помилився в навігації, й екіпажу довелося проїхати додаткових 170 кілометрів.

“Довелося зробити декілька додаткових екскурсій місцевими околицями, відвідати декілька провінційних містечок і випити декілька додаткових келішків кави в місцевих кав’ярнях. Правду кажучи, французька кава – паскудна”, – зауважив чоловік.

Також через відмову техніки не змогли фінішувати західні “автодрузі” і суперпотужні російські “Волги”. Організатори ралі відмовили росіянам через несанкціоновану в Євросоюзі вакцину проти коронавірусу.

Як відомо, Rallye Monte-Carlo Classique – це легендарні перегони, які заснували у 1911 році. Їх організовує Королівський автомобільний клуб Монако. Учасники автоперегонів протягом 3-х діб долали гірську трасу в майже 500 кілометрів. Українці на “Запорожцях” вперше за 111 років взяли участь в Rallye Monte-Carlo Classique-2022. Нашу країну представили 5 екіпажів з Києва, Тернополя, Запоріжжя, Чернівців і Львова.

Як повідомлялося, 25 січня п’ять українських екіпажів вирушили на «горбатих» «Запорожцях» зі Львова, щоб уперше за понад сто років існування змагань взяти участь у престижних ретро-перегонах у Монте-Карло. Україну представляли  екіпажі з Києва, Львова, Донецька, Запоріжжя та Чернівців.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі