НТА > НОВИНИ > Спорт > Львівський паралімпієць став чемпіоном світу з біатлону

Львівський паралімпієць став чемпіоном світу з біатлону

Біатлоніст Павло Баль минулий сезон закінчив на 7-му місці світового рейтингу

563

Львівський спортсмен Павло Баль виграв перше місце на чемпіонаті світу з біатлону серед учасників змагань з ураженням опорно-рухового апарату.

Про це повідомило Управління спорту Львова. В Ліллегаммері Павло зумів перемогти в індивідуальній гонці на 12,5 кілометра.

До речі, бронзову медаль виборов іще один українець – Тарас Радь із Тернополя, срібна нагорода – в корейського біатлоніста.

Ще один львів’янин – Василь Кравчук, який раніше став срібним призером чемпіонату світу з біатлону в Ліллегаммері, – у цій дисципліні фінішував дванадцятим.

Українських спортсменів можна привітати з чудовим результатом на чемпіонаті світу в Норвегії.

Чемпіон світу Павло Баль народився в Мостиському районі Львівської області. Він перебуває на 7-му місці світового рейтингу, а за рахунок успіху в Ліллегаммері може покращити свою позицію. В паралімпійський спорт Павло Баль потрапив після ампутації ніг. Є стипендіатом Львівської міської ради.

Нагадаємо, що з 20-го до 23-го січня в італійському Антгольці відбувається сьомий етап Кубка світу з біатлону. Біатлонний сезон Кубка світу перейшов за екватор. Традиційно закінчуються січневі етапи Кубка світу в італійських Альпах – це останні старти перед Олімпіадою у Пекіні.