НТА > НОВИНИ > Новини політики > Лише чотири партії потраплять у Верховну Раду. Новий рейтинг

Лише чотири партії потраплять у Верховну Раду. Новий рейтинг

205

Якби вибори до Верховної Ради відбулися на початку вересня 2021-го року, то найбільше отримала би партія «Слуга народу» – 25,8% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати. Вона і далі очолює рейтинг політичних симпатій українців.

Порівняно з кінцем липня (24,1%) рейтинг партії зріс, але в межах похибки. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Окрім «Слуги народу», за даними опитування, 5-відсотковийий бар’єр долають такі парламентські партії:

– «Європейська солідарність» – 14,1% (наприкінці липня – 14,3%),

– «Опозиційна платформа – За життя» – 12,4% (наприкінці липня – 12,4%),

– «Батьківщина» – 10,6% (наприкінці липня – 2,8%).

Серед тих, хто не долає бар’єр, найвище партія «Сила і честь» – 4,9%, партію Мураєва «Наші» підтримують 4,7%, партію «Українська стратегія Гройсмана» – 4,5%, Радикальну партію Олега Ляшка – 4,2%, партію Шарія – 3,6%, «Удар Віталія Кличка» – 3,4%, умовну партію Сергія Притули – 3,2%. Рейтинг інших партій – до 3%.

Опитування проведене соціологічною групою «Рейтинг 2-4-го вересня 2021-го року серед 2 500 респондентів у всій Україні за винятком окупованих Росією територій.

Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing-телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2-ох відсотків.

Нагадаємо, що за результатами соціологічних опитувань на кінець липня п’ять партій станом на тодішній момент могли би потрапити в український парламент. При цьому ОПЗЖ втратила місце у «трійці призерів».

Раніше опитування КМІС визначило, що 52,7% не схвалюють діяльності Володимира Зеленського проти 34,1%, які схвалюють (ще 13,2% не визначилися або відмовилися відповідати на запитання).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі