НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Лише меценатів для ефективної роботи ОХМАТДИТу не вистачить, – Тетяна Бей

Лише меценатів для ефективної роботи ОХМАТДИТу не вистачить, – Тетяна Бей

553

Меценатів, охочих долучитися до акції «Іменна палата» у львівському ОХМАТДИТі стає все більше. Утім, щоб  лікарня розвилася, мають вестися також професійний і прозорий менеджмент, управління медзакладом.

 У цьому переконана депутатка Львівської обласної ради, представниця опікунської ради ОХМАТДИТу Тетяна Бей, яка розповіла про власний досвід співпраці з лікарнею в ефірі  «Народного Толк-Шоу» на NTA.

За її словами, меценати хочуть вкладатися в лікарню. Та їх непокоїть скандал, який нещодавно спалахнув щодо ймовірного неефективного використання бюджетних коштів директоркою медзакладу  Олександрою Бурдою.

Тетяна Бей каже, що вкладати кошти благодійників у ремонти приміщень, коли є підозри у фінансових зловживаннях керівницею закладу, – неефективно. Про цю проблему вона вже говорила з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким.

«Максим Кодицький пообіцяв допомогти. Я вірю, що спільно з ним, з Григорієм Козловським, який активно долучився до акції, з іншими депутатами ЛОР ми доб’ємося звіту керівниці ОХМАТДИту. Після нього зможемо зробити висновки і вжити заходів», – сподівається Тетяна Бей.

Депутатка звернула увагу, що вже рік співпрацює з лікарнею, але за цей час так і не вдалося налагодити нормальну комунікацію з керівницею ОХМАТДИТу.

«Я більше спілкуюся із заступниками, для яких ця лікарня – їхнє життя. Вони дійсно хочуть відновити ОХМАТДИТ. Спільно з опікунською радою – ми всі маємо свою відповідальність. Хтось робить палати, інші коридори чи ремонт в підвалі,  але ми працюємо для спільного блага командою. Однак навіть наша велика команда не може зробити роботу ОХМАТДИТу ефективною без якісної роботи керівника», – резюмувала Тетяна Бей.

Проєкт для меценатів

Оновити палати для діток у хірургічному відділенні коштом благодійників запропонувала членкиня опікунської ради  «ОХМАТДИТУ», депутатка Львівської  обласної ради Тетяна Бей. Меценати  скеровують кошти на ремонт приміщень, а лікарня називає палату іменем спонсорів.

Окрім Тетяни Бей, іменні палати в «Охматдиті» вже відкрили депутат обласної ради від «Європейської солідарності» Григорій Козловськийз дружиною-співачкою Юлією Думанською, голова обласної адміністрації Максим Козицький, батько і син Олександр та Віталій Свіщови.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"