НТА > НОВИНИ > Війна > «Люди б’ються за їжу». Окупант поскаржився на ситуацію на фронті. Перехоплення

«Люди б’ються за їжу». Окупант поскаржився на ситуацію на фронті. Перехоплення

Одного разу їх перекинули на позицію, яку всіяли трупи російських солдатів

623

Українські військові продовжують завдавати ударів по російських окупантах і завдають їм втрат. Тому ситуація на передовій подекуди нагадує пекельну.

Про це свідчить перехоплення телефонної розмови окупанта, яке оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Російський солдат у розмові зі своїм товаришем розповів, що його відправили на передову на три дні. Там він зіткнувся з опором українських захисників.

«Сидиш, думаєш, що бліндаж здує. Так обстрілюють. Я не висовуюся нікуди в принципі», – наголосив окупант.

У розмові росіянин згадує, що одного разу їх перекинули на позицію, яку всіяли трупи солдатів Російської Федерації.

Він додав, що його записали добровольцем, хоча його справді мобілізували. Військовий також поскаржився на жахливих командирів та погану їжу.

Нагадаємо, що українські сили завдали більше 15-ти ударів по позиціях окупантів. Натомість росіяни наступають на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. За добу підрозділи Сил оборони України відбили понад 50 атак. Найзапеклішими залишаються бої за Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний показав, як відбувається знищення ворожих цілей за допомогою легкої британської 105-міліметрової гаубиці L119.

Окупаційні війська Російської Федерації не змогли досягнути жодної зі стратегічних цілей, які перед ними ставив Володимир Путін і його оточення в Кремлі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"