НТА > НОВИНИ > Львів > Щоб мати більше таких команд як “Динамо”, треба відкривати нові басейни – Козицький

Щоб мати більше таких команд як “Динамо”, треба відкривати нові басейни – Козицький

274

Львів недостатньо уваги приділяє водним видам спорту, зокрема – водному поло. Для більш ефективних результатів змагань спортсменам необхідний новий басейн.

Про це заявив голова Львівської обласної адміністрації Максим Козицький під час відвідин фіналу чемпіонату України з водного поло, за участі львівського “Динамо”.

“Люди, які стають чемпіонами України, заслуговують на те, щоб в них були кращі умови для тренування. Ми постійно працюємо над покращенням інфраструктури. Можливо, неналежним чином приділяли увагу водним видам спорту, зокрема й водному поло. Я вважаю, що має бути критий басейн, ще одна п’ятдесятиметровка. Це точно треба”, – наголосив він.

На його думку, це важливо не лише для професійних спортсменів, але й для того, щоб діти мали більше можливостей приходити у спорт.

Козицький також зазначив, що щоразу,  коли команда з Львівщини виграє кубок чи стає чемпіоном України – це величезне свято для нього.

Нагадаємо, сьогодні у Львові проходить парад чемпіонів з водного поло серед команд Суперліги. Трансляцію фіналу можна подивитися за посиланням.

Читайте також

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі