НТА > НОВИНИ > Місця > «Лижний експрес» Київ – Славське. «Укрзалізниця» анонсувала маршрут на свята

«Лижний експрес» Київ – Славське. «Укрзалізниця» анонсувала маршрут на свята

На маршруті Київ – Славське курсуватиме швидкісний поїзд Hyundai Rotem

525

«Укрзалізниця» призначила «Лижний експрес» Київ – Славське на період зимових свят.

Про це повідомила пресслужба «Укрзалізниці».

«На 24, 26 та 30 грудня 2021 року, а також 2, 6 та 8 січня 2022 року АТ «Укрзалізниця» призначає курсування поїзда Інтерсіті+ «Лижний експрес» сполученням Київ – Славське», – сказано в повідомленні.

Потяг №745 / 746 Київ – Славське вирушатиме з Києва о 06:02 та прибуватиме до кінцевого пункту о 13:54. У зворотному напрямку, зі Славська, потяг вирушатиме о 16:20 і прибуватиме до Києва о 23:50.

На шляху до гірськолижного курорту поїзд зупинятиметься на станціях Святошин, Коростень, Львів, Стрий і Сколе.

На маршруті курсуватиме швидкісний поїзд Hyundai Rotem.

Минулого сезону «Лижний експрес» Київ – Славське «Укрзалізниця» запустила 15 грудня 2020 року. За новорічно-різдвяний період експрес перевіз 26 тисяч пасажирів, повідомила пресслужба перевізника.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» в новому графіку руху потягів, який розпочне діяти з 12-го грудня, запустить поїзд за найдовшим маршрутом у країні – Маріуполь – Рахів. Його протяжність 1 806 кілометрів. Він фактично охоплює всю країну – проходить через Запоріжжя, Дніпро, Білу Церкву, Львів, Івано-Франківськ. А його кінцева зупинка – Рахів – найбільш високогірне місто України.

Раніше стало відомо, що «Укрзалізниця» збільшить кількість потягів до гірськолижного курорту «Буковель» та ініціювала процедуру перейменування станції «Татарів» на «Татарів-Буковель».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі