НТА > НОВИНИ > Війна > Майкл Щур поділився цінною порадою від свого майора, що треба робити кожному під час війни

Майкл Щур поділився цінною порадою від свого майора, що треба робити кожному під час війни

1150

Відомий ведучий, автор «Телебачення Торонто» Майкл Щур, він же тележурналіст, а тепер військовослужбовець у ЗСУ Роман Вінтонів, поділися безцінною порадою від свого майора, яку отримав у 2015-2016 році під час служби в армії.

Науку виклав постом у себе на сторінці у фейсбуці. Подаємо текст повністю і мовою оригіналу. Попередження – у тексті присутня щира лайка.

«Знаєте, чого мене навчили в армії за 2015-16 рр і що я зрозумів тільки зара? Нижче – довгий текст (з лайкою).

Під час війни (і напевно в армії весь час) кожен має робити свою роботу. Ту, яку сам на себе взяв. Чи ту, яку хтось доручив. Головне – робити, за що взявся, і не пиз..іти.

Навіть коли бачиш, як хтось пройобує зі своєю частиною роботи. Навіть якщо бачиш, як можна покращити. Перше, що ти маєш зробити – свою частину роботи.

Далі – якщо ти все ще маєш ресурси (час, сили, знання) взяти на себе більше роботи, ти (ні – не починаєш пиз..іти) починаєш робити свою роботу краще. Ресурси лишились? Ну тоді (все ще НЕ даєш нікому пораду) робиш свою роботу на зає…ісь.

Все ще лишились ресурси? Ну тоді (ні. Не пиз…иш) береш на себе відповідальність за результат роботи тієї людини, якій даєш пораду. І аж тоді починаєш пиз…іти. І то лише при умові, що результати твоєї роботи не просядуть.

Взяв відповідальність – пиз…иш. Не взяв – завалив єба…о.

Оце мене навчив пан майор і служба в армії в 15-му. І я це зрозумів тільки зара. При другому заході в армію.

Коли пару днів тому я їхав з іншими бійцями у автобусі по вулиці Києва, то я побачив дядька, який граблями прибирав з газону листя, сміття і все інше. Він робив свою роботу. Він знає свою роботу. І він робить її.

Довкола – війна, барикади, купи піску чи землі, зварені їжаки, уламки скла. Йому точно є на шо попиз…іти. А він – робить свою роботу. І його газон прибраний назає..ісь. І на прибраність цього газону можна розраховувати.

Чи робить він свою роботу ідеально? ХЗ. Можливо можна і краще. Чи готовий я брати на себе відповідальність за щоденне прибирання цього газону? Ні! Чи з‘являється у мене бажання дати йому пару аху…нноцінних порад? Так!

Але я згадую свого майора (тепер полковник) з 15-го року. І ставлю сам собі питання «а ти зробив свою роботу на заєб…сь?» І тоді я завалюю єба..о. А мені це важко дається. Але я вчуся.

Чи я зара намагаюсь помогти «робити свою роботу краще» тим, хто «намагається помогти іншим робити свою роботу краще»? Так! Постмодерн дозволяє. Але то я просто згадав мудрість свого майора через 7 років. І вирішив поділитись.

Роби свою роботу так, щоб на тебе можна було розраховувати. Цього достатньо. А поради без відповідальності за результати – то для мирного часу. У мене всьо».

Фото: фейсбук Майкла Щура

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"