НТА > НОВИНИ > Новини світу > Майже +47 за Цельсієм. У західну провінцію Канади прийшла аномальна спека

Майже +47 за Цельсієм. У західну провінцію Канади прийшла аномальна спека

У Британській Колумбії, у неділю температура повітря побила 84-річний рекорд.

175

На заході Канади зафіксовано рекордну для цього регіону спеку.
Про це повідомляє BBC.

Як зазначається, у містечку Літтон, що у Британській Колумбії, у неділю температура повітря сягнула 46,6°C, побивши 84-річний рекорд.

Літтон не залишився поодиноким містом із рекордно високою температурою. Більше 40 інших місць в Британській Колумбії встановили нові рекорди.

Старший кліматолог Міністерства охорони навколишнього середовища Канади Девід Філліпс сказав CTV: «Я люблю побивати рекорди, але це все одно, що їх розбивати і подрібнювати. У деяких частинах західної Канади тепліше, ніж в Дубаї».

Він сказав, що є шанс десь перевищити +47С.

Енергетичні компанії Британської Колумбії заявили, що різко зріс попит на електроенергію для підтримки роботи кондиціонерів.

Міністерство навколишнього середовища Канади заявило, що Альберта і деякі частини Саскачевану, Юкону та Північно-Західних територій також повинні бути напоготові.

У своєму попередженні відомство прогнозує, що «на цьому тижні збережеться тривала, небезпечна і історична хвиля тепла» з температурами на 10-15 ° C вище від норми, а в багатьох місцях буде близько 40° C.

Зона, яку охопила аномальна спека, величезна – від американського штату Каліфорнія аж до арктичних територій Канади.

Національна метеорологічна служба США назвала умови аномальної спеки «історичними» і заявила, що вони будуть зберігатися протягом тижня, «при цьому, ймовірно, будуть встановлені численні щоденні, щомісячні та навіть абсолютні рекорди».

Сієтл і Портленд, які часто стають об’єктом жартів про дощовий клімат, можуть виявитися серед тих, де в понеділок встановиться найвища температура. Обидва вже перевершили +40 градусів за Цельсієм.

Орегон послабив обмеження по Covid, відкривши басейни і зони з кондиціонуванням повітря, такі як торгові центри. Але Сієтл був змушений закрити один басейн через «небезпечні температури на палубі басейну».

Садівники поспішали збирати урожай, побоюючись, що спека може висушити черешню та інші фрукти. Збирачі стартують на світанку і зупиняються в обідній час через нестерпні температур.

Бі Джей Терлбі, президент Northwest Cherry Growers, сказав Seattle Times: «Ми подорожуємо в абсолютно незвіданих водах».

Рекордно високі температури, які охопили захід США, призвели до висихання водоймищ у Каліфорнії та змусили владу штату оголосити надзвичайний стан.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі