НТА > НОВИНИ > Новини світу > Майже всі гаубиці, які обіцяли передати зі США, вже в Україні

Майже всі гаубиці, які обіцяли передати зі США, вже в Україні

Останніми днями 13 партій постачання зі 7-ми країн надійшли до пунктів відправлення в Україну

591

Збройні сили України отримали 85 із 90 гаубиць, які американські чиновники обіцяли передати в розпорядження української армії.

Про це повідомив CNN. Представник Міністерства оборони США розповів, що американці перевезли в Україну вже 85 із 90 гаубиць, які обіцяла адміністрація президента надати Україні.

Близько 310 українських військових уже навчили належно поводитися з новою зброєю. Також Україні передали понад 110 тисяч боєприпасів до цих гаубиць з обіцяних 184-ох тисяч.

При цьому десятки українських військових продовжують проходити навчання з використання американських БТР, дронів Phoenix Ghost і протиавіаційних радарів.

Чиновник також додав, що останніми днями 13 партій постачання зі 7-ми країн надійшли до пунктів відправлення в Україну. У них включили броньовані автомобілі, електрогенератори, радари та гвинтівки.

Нагадаємо, що США скасували мита на українську сталь і вироби з неї. Це стосується обмежень, які 2018-го року ввела адміністрація колишнього американського президента Дональда Трампа.

Європейська комісія розглядає можливість надання державам східної частини Євросоюзу, які не мають виходу до моря, додаткових грошей на модернізацію нафтової інфраструктури, щоби переконати їх погодитися на ембарго на російську нафту.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі