НТА > НОВИНИ > Новини світу > Макрон зробив прозорий натяк про постачання винищувачів Україні

Макрон зробив прозорий натяк про постачання винищувачів Україні

Слова Еммануеля Макрона свідчать про його готовність до діалогу стосовно наступних партій військової допомоги для України

308

Президент Франції Еммануель Макрон не виключив постачання винищувачів Україні, наголосивши, що немає нічого забороненого в цьому.

Про це повідомив BFM TV.

Відповідаючи на запитання про можливі постачання винищувачів України, він відповів не прямо, але з доволі прозорим лаконічним натяком:

«У принципі, нічого не заборонено».

При цьому французький президент  додав, що військова допомога Україні не має бути «ескалаційною» та «послаблювати французьку армію».

«Ми розглядатимемо це в кожному конкретному випадку», – зауважив Макрон, не уточнивши, що має на увазі.

Експерти схильні вважати, що слова Еммануеля Макрона свідчать про його готовність до діалогу стосовно наступних партій військової допомоги для України.

Нагадаємо, що, своєю чергою, канцлер Німеччини Олаф Шольц наразі дотримується позиції неможливості надання винищувачів Україні. Він заявив, що позиція уряду Німеччини щодо цього не змінилася. Тому дебати стосовно цього питання в Німеччині повинні припинити.

НАТО не бачить жодних ознак того, що президент Росії Володимир Путін і військове керівництво готуються до миру, натомість в Альянсі зрозуміли, що Росія готується до подальшої війни. Таку заяву зробив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі