НТА > НОВИНИ > “Маленька геройка з великим серцем”. 12-річна дівчинка стане “Героєм-рятувальником року”

“Маленька геройка з великим серцем”. 12-річна дівчинка стане “Героєм-рятувальником року”

211

На Закарпатті 12-річна дівчинка врятувала під час негоди чотирьох дітей. Тепер її номінуватимуть на здобуття премії “Герой-рятувальник року”.

Про це розповів у Facebook голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, 12-річна Тетяна Тулайдан із села Стебного, не злякалась грози, врятувала від страшної стихії свого братика та трьох сусідських дітей.

Батьки дівчини працювали в полі, коли вода почала різко прибувати до будинку. Тетяна не розгубилася – вимкнула електрику вдома, взяла семирічного Юрчика за руку і побігла до будинку своєї тітки, де були ще троє наляканих дітлахів. Води в будинку було вже по коліна. Тетяна забрала дітей, заспокоїла їх та провела на другий поверх свого будинку.

Анатолій Полосков зауважив, що вчинок дівчинки є прикладом для дорослих.

“Тетяна Тулайдан – маленька геройка з великим серцем! Тож звернувся до ДСНС України з проханням номінувати Тетяну Тулайдан на здобуття премії “Герой-рятувальник року”, – розповів Полосков.

Нагадаємо, що 10 липня Закарпаття накрила потужна негода. У Рахівському районі затопило будинки у селах Лазещина, Богдан і Луги, а також дороги місцевого і державного значення. Негода пошкодила понад 200 господарств, 96 житлових будинків.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі