НТА > Блоги > Маленький президент великої країни має мрію. Але не має крил?

Маленький президент великої країни має мрію. Але не має крил?

283

Ведуча та журналістка телеканалу НТА Марія Шиманська побувала на пресконференції Володимира Зеленського до двох років президенства. Поділилася думками та враженнями від почутого і побаченого

Володимир Зеленський з нагоди дворіччя інавгурації зібрав пресконференцію. Місце зустрічі – державне підприємство «Антонов». А тепер щодо емоцій.

Маленький президент на фоні величезних літаків. Маленький не за ростом, а за фактом. Хоча хоче літати, як орел. Він говорить про українську мрію. А збоку недобудована ще з радянських часів гордість – вантажний літак «Мрія»!

Чи міг він скликати пресконференцію на території ДП «Антонов»? Так! Якщо б це підприємство за час його правління випустило в небо крутий літак чи таки добудувало «Мрію»!

Президент говорив, що ми йдемо – летимо до української мрії! То яка вона? Це питання залишилося без відповіді з уст гаранта.

Маленький президент великої країни має мрію. Але не має крил.

Я пригадую його за трибуною, коли він склав присягу і махав булавою. Було весело не тільки тоді. Відчуття «Кварталу» не полишає два роки. Давайте чесно: РНБО перетворилася на санкційний список і сама себе дискредитує, вводячи санкції проти українців на території України! Дискредитує і правоохоронні органи! Серіал під назвою РНБО з гордістю представляє сам маленький президент: «Дивіться нас щоп’ятниці».

Маленький президент великої країни сам собі суперечить: «Парад – пережиток минулого, недоречно», – казав він два роки тому, і: «Парад на суші та на морі буде!», – каже він же на другий рік президентства. «Розслідування справи Шеремета – особиста відповідальність Авакова», – казав він минулого року, і: «Я не тисну на правоохоронні органи», – каже він уже цього року.

Маленький президент великої країни спеціально пише закон під десятку олігархів держави, навіть не з’ясувавши, що він, як Гарант Конституції, сам її тим же законом порушує, бо кожен має право обирати і бути обраним, бо громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування (стаття 38 Конституції України). Здається, що закон – спеціально для Порошенка («Я – вирок Порошенка», – Зеленський), а інші туди потрапили за компанію. Таке враження, що він не пробачить 5-му щось особисте. Бо, якщо є претензії, то за статтями закону, будь ласка, і з вироком суду. Він переконаний, що закінчив епоху Медведчука, але ж вироку суду немає!

Маленький президент великої країни збирає журналістів і робить з них масовку. Бо ж не всі з акредитованих отримали можливість поставити запитання маленькому президентові. Щоб ви розуміли – це, як на гостині: запросили, ви поїхали в гості, а вас просто зробили масовкою для картинки. Десь і тут так.

Гарант зібрав ЗМІ і не подумав, щоб для річної пресконференції виділити більше часу, ніж три години. Або роби гулянку на меншу кількість запрошених, або приділяй час. Але були й ті, кому дали слово. Звісно, це Гордон – наш розвідник. Це представники каналу Україна 24, яким не так вдалося питання поставити, як більше їх Зеленський відчитав через маніпуляції в ефірі. І ледве наважився модератор дати можливість запитати Михайлу Ткачу зі «Схем», як одразу маленький президент вчить, як журналісти повинні працювати. Бо ж немає ще закону, аби зустрічі влади з олігархами були публічними. А пам’ятаєте його іншу риторику?

Маленький президент великої країни захищає друзів, одягає костюм та хамить журналістам, які мають гострі запитання до глави держави.

Що сталося з Зеленським за два роки? Він почав носити офіційний одяг, говорити українською, хоча прориваються російські словечка, зізнається, що став менш сентиментальний і не бачить, що перетворився на того, з ким боровся – хамовитого чиновника, популіста та хорошого приятеля для друзів при владі.

Марія Шиманська, журналістка, телеведуча

Оцініть новину
Клас!
6
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі