НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Маріуполь став другим Алеппо» – Міністр закордонних справ Франції

«Маріуполь став другим Алеппо» – Міністр закордонних справ Франції

497

Гуманітарна катастрофа в місті Маріуполь, спричинена повним блокуванням російськими військами міста, тема №1 в Європі та світі.

Шляхи вирішення гуманітарної катастрофи в заблокованому українському місті Маріуполь обговорюються на всіх міжнародних майданчиках і не йде з порядку денного. На міжнародному форумі Doha Forum – 2022 міністр закордонних справ Франції зробив гучну заяву, повідомляє CNN.

Жан-Ів Ле Дріан заявив, що світ має негайно відреагувати та посприяти вирішенню гуманітарної катастрофи в Маріуполі. Міністр провів історичну паралель між заблокованим українським містом та облогою Алепо в Сирії, обидва були вщент зруйновані. Як і в Україні, не обійшлось без російських військ.

“Дуже добре видно, що Маріуполь став другим Алеппо. І, я сподіваюся, у нас у всіх буде колективне почуття провини, якщо ми нічого не зробимо”, – наголосив Жан-Ів Ле Дріан.

Те що сьогодні відбувається в Маріуполі це класичний приклад облогової війни, вважає міністр. Осада міста вірогідно не була першим задумом Кремля, але героїчний супротив українських військових змінив плани Росії.

“Військова облога – це жахливий спосіб ведення війни, тому що відбувається масове вбивство та знищення цивільного населення”, – заявив Ле Дріан.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі