НТА > НОВИНИ > Новини світу > Маркарова: Росія навмисно прицільно атакує університети, музеї, культурні цінності

Маркарова: Росія навмисно прицільно атакує університети, музеї, культурні цінності

268

З аналізу супутникових мап Державного департаменту США чітко простежується, що Росія навмисно атакує українські культурні цінності.

Про це заявила посол України у США Оксана Маркарова в ефірі телемарафону UAразом.

«Це не випадкові влучення снарядів. Ми зараз працюємо, наше Міністерство інформаційної політики разом з Держдепом, повністю ведеться аналіз усіх супутникових мап, і дуже чітко прослідковується спеціальна атака на університети, музеї, тобто на наші культурні цінності», – підкреслила Оксана Маркарова.

Дипломатка наголосила, що США можуть допомагати Україні не тільки зберегти цінності, а й вести облік того, що “вже перебуває під нападом РФ”.

За словами Маркарової, всі ці російські культурні організації в США – це ще одне відділення ФСБ, “яке за кордоном через культуру просувало російські імперські наративи і дуже часто вони були антиукраїнськими”.

Вона розповіла, що Росія давала дуже великі кошти в американські музеї, де пропагувала, що наслідником Київської Русі є Російська Федерація, тому доводиться виправляти усі ці російські пропагандистські наративи та присвоєння Росією усіх видатних осіб, які походять із України. Тож треба розвінчувати всю цю російську пропаганду.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі