НТА > НОВИНИ > На Майдані розгорнули банери “Їхня брехня принижує” з Єрмаком та Зеленським

На Майдані розгорнули банери “Їхня брехня принижує” з Єрмаком та Зеленським

189

У Києві, на Майдані Незалежності учасники маршу з нагоди Дня гідності та свободи розгорнули банери з критикою президента Володимира Зеленського та голови Офісу Президента Андрія Єрмака.

Про це повідомляє “Українська Правда“.

Як зазначається, на фасаді «Глобусу» розгорнули банер «Їхня брехня принижує. Захистимо нашу гідність». Активісти також кричали «Єрмака за грати», «Путін х…йло, Зеля сц…кло». Але через 20 хвилин вітер розірвав банер навпіл.

Зараз на Майдані перебуває декілька тисяч осіб, які зібралися щоб відзначити День гідності та свободи і вшанувати пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

Близько години тому учасники маршу вирушили до Офісу Президента і намагалися пройти всередину, але їм перешкодила поліція. Сталися сутички та словесні перепалки, після чого невелику частину пустили всередину будівлі.

Нагадаємо, зараз на Майдані незалежності в Києві проходить марш та пам’ятна хода з нагоди Дня гідності та свободи. Учасники маршу вирушили по Інститутській, де взимку 2014 року відбувалися найкривавіші події Революції Гідності.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі