

Мільярдер Ілон Маск, окрім станцій cупутникового інтернету Starlink, передав Україні сонячні панелі та системи збереження енергії Tesla Powerwall.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у телеграмі.
За його словами, сьогодні, 29 квітня, дві амбулаторії в Бородянці та Ірпені отримали сонячні панелі та системи збереження енергії Tesla Powerwall.
«Ці сонячні батареї та генератори здобули велику популярність в Америці. Енергетична система Powerwall має високу автономність і забезпечує резервне живлення під час відключень електрики.
Це надсучасне обладнання допоможе українцям у тих областях, які найбільше постраждали від російської окупації», – повідомив міністр.
Нагадаємо, що Львівщина отримала першу супутникову тарілку Starlink від Ілона Маска.
Зазначимо, що що в Україну прибуло вже декілька партій станцій супутникового інтернету StarLink американської компанії Ілона Маска SpaceX.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі