НТА > НОВИНИ > Новини світу > Маск повідомив, коли може відбутися перший політ ракети Starship

Маск повідомив, коли може відбутися перший політ ракети Starship

Перші польоти доставлятимуть супутники Starlinks на орбіту

454

Винахідник та підприємець Ілон Маск заявив, що перший орбітальний політ найпотужнішої ракети у світі Starship може відбутися вже за місяць.

Про це повідомляє Associated Press.

Зазначимо, що вчора компанія Ілона Маска SpaceX повідомила про завершення будівництва прототипу найбільшої ракети в світі Starship. Також зауважили, що ракета готова до першого польоту.

Винахідник Маск, стоячи біля 119-метрової ракети на базі в Техасі, сказав: «Зробімо це реальністю!» («Let’s make this real!»).

Повідомляють, що перші польоти доставлятимуть супутники Starlinks на орбіту. Для цього компанія SpaceX має дочекатися схвалення від Федеральної адміністрації авіації.

«Швидше за все дорогою буде декілька проблем, але ми хочемо усунути їх перед нашими супутниковими місіями та випробуваннями, перш ніж поміщати людей на борт»,  – заявив Маск.

Він зазначив, що очікує першого запуску приблизно в березні або за декілька місяців.

Зазначимо, що раніше Маск заявляв, що планує використати ракету для заснування колонії на Марсі. Ілон Маск повідомив, що планує відправити людину на Марс за 5 років чи «в гіршому сценарії за 10» років.

 

Як повідомлялося, компанія декілька разів вже здійснювала тестові польоти з поверненням на Землю прототипів корабля. Однак поки що вони проходили у межах земної атмосфери. У серпні минулого року SpaceX встановила 29 двигунів на ракету-носій Super Heavy, яка буде задіяна в рамках першого орбітального космічного польоту корабля Starship. У жовтні компанія в рамках підготовки до виведення на орбіту космічного корабля Starship провела перевірку його двигунів. Зазначимо, що  Маск анонсував десяток запусків корабля Starship у 2022 році.

Нагадаємо, що американська компанія SpaceX Ілона Маска провела успішний запуск ракети Falcon 9. Зазначимо, що ракета доправила на орбіту ще 49 мінісупутників в межах проєкту Starlink.

Також SpaceX запустила український супутник. Зазначимо, що з бази Космічних сил США на мисі Канаверал у Флориді 13 січня о 17:30 за київським часом запустили ракету Falcon 9 компанії SpaceX, яка стала носієм для українського оптичного супутника «Січ-2-30»

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі