НТА > НОВИНИ > Суспільство > Масові обшуки, крадіжки врожаю. Окупанти запровадили терор на Херсонщині

Масові обшуки, крадіжки врожаю. Окупанти запровадили терор на Херсонщині

Свіжий врожай і залишки торішнього зерна російські загарбники вивозять у Крим

351

У Чаплинці Херсонської області російські окупанти посилили тиск на мешканців. Із 29-го червня вони проводять обшуки приватних гаражів.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Якщо власників гаражів немає, то загарбники використовують ББМ «Тигр» і виламують ворота.

«Обшуки проводять дуже детально – аж до перекопування ґрунту в підвалах у пошуку тайників», – повідомила розвідка.

Крім того, росіяни зайняли приватний аптечний пункт і влаштували там власний. Медикаменти для нього везуть із Криму. Наглядачем поставили «свою людину», яка контролює і забирає готівку.

До того ж, увесь зібраний в Чаплинці врожай ворожі сили вивозять у Крим. Одночасно з цим вони крадуть і залишки торішнього зерна.

Раніше з’являлася інформація, що в Херсонській області ворожі сили в багатьох селах замінували поля та дороги, викрали весь транспорт, обікрали магазини й аптеки, які не працюють, немає можливості отримати пенсії.

Нагадаємо, у США вважають, що Росія не має вдосталь сил для того, щоби контролювати окуповану Херсонщину. Там кажуть, що спроби вбивств колаборантів протягом останніх тижнів свідчать про зростання руху опору на півдні України.

Цього тижня Збройні сили України звільнили село Потьомкіне у Херсонській області. Про це повідомила 60-та окрема піхотна бригада у фейсбуці.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі