НТА > НОВИНИ > Новини світу > Масові страти, обшуки та розправи. В ООН заявляють про численні злочини талібів

Масові страти, обшуки та розправи. В ООН заявляють про численні злочини талібів

267

Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет розповіла про численні докази важких злочинів талібів в Афганістані. Зокрема, йдеться і про страти мирних жителів.

Таку заяву Бачелет зробила під час спецсесії Ради ООН з прав людини щодо Афганістану, передає Reuters.

За словами верховного комісара ООН, таліби обмежують права жінок та жорстоко придушують протести.

Бачелет також заявила про страти мирних жителів, однак деталей не розкрила. Вона закликала сторити механізм для пильного моніторингу дій талібів.

Окрім того, незалежні експерти ООН з прав людини зазначили, що багато афганців наразі змушені переховуватися, оскільки бояться репресій. Також, є інформація про обшуки, арешти, утиски, захоплення майна та розправи.

Нагадаємо, що 15 серпня бойовики “Талібану” взяли під контроль столицю Афганістану Кабул і захопили президентський палац. Таліби встановили контроль над усією територією країни. Тим часом уряд і президент Ашраф Гані залишили країну, а в аеропорту Кабула панує хаос через велику кількість охочих евакуюватися.

Україна уже запропонувала свою допомогу у переселенні афганців із групи ризику. Всі літаки, які залучала Україна для евакуації громадян з Афганістану, безпечно повернулися до країни. Наразі трьома рейсами вивезли 256 осіб.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі