

У четвер, 9-го вересня, стартував дитячий міжнародний турнір Leo Cup, який організовував львівський футбольний клуб «Рух».
Як повідомив офіційний сайт «Руху», на змагання запрошено 188 команд із різних країн світу. Серед них і провідні українські дитячо-юнацькі футбольні академії – донецького «Шахтаря», київського «Динамо», львівського «Руху» й інші.
Матчі відбуваються на полях бази дитячої Академії «Руху» у місті Винники – стадіоні імені Богдана Маркевича (Спортова, 2) у Винниках. Турнір проходить у 4 етапи:
– з 9-го вересня по 12-те вересня – команди 2013-го та 2014-го років народження;
– з 16-го вересня по 19-те вересня – команди 2012-го року народження;
– з 23-го вересня по 26-те вересня – команди 2011-го року народження;
– з 30-го вересня по 3-тє жовтня – команди 2010-го року народження.
Як відомо, з 1-го вересня повноцінно розпочала діяльність одна з найкращих футбольних Академій України – футбольного клубу «Рух» (Львів). Уже сформовано навчально-тренувальні групи, які тут навчатимуться в Академії футболу ФК «Рух».
Загалом, Академія «Руху» налічує більше 1 000 дітей та розділена на декілька підрозділів: Професійна Академія, Академія Б та Дитяча Академія.
На її території передбачено комплекс тренувальних полів останнього покоління: 3 поля зі штучним покриттям та 5 – із гібридним, а також критий манеж. Під час будівництва Академії опиралися на досвід провідних таких закладів європейського рівня.
Нагадаємо, що український скрипаль-віртуоз, композитор, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, а також призер телевізійних проєктів Олександр Божик і його дружина Юлія взяли участь у зйомках передматчевого проморолика львівського футбольного клубу «Рух».
У матчі 7-го туру Української Прем’єр-ліги львівські «рухівці» на «Арені Львів» прийматимуть учасника цьогорічного групового етапу Ліги Конференцій УЄФА луганську «Зорю». Матч відбудеться в суботу, 11-го вересня, о 14:00.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"