НТА > НОВИНИ > Війна > Масштаби вражають. У Міноборони назвали уточнені дані про звільнення Харківщини

Масштаби вражають. У Міноборони назвали уточнені дані про звільнення Харківщини

Офіційні повідомлення з цифрами звільнених населених пунктів надають зі свідомим запізненням

256

Під час нещодавнього успішного контрнаступу Збройні сили України звільнили близько 8,5 тисячі квадратних кілометрів Харківської області.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр на своїй фейсбук-сторінці.

«Дуже важливо ці дані сприймати в загальному контексті війни, а не окремо. В нас 2 500 кілометрів – лінія фронту. З них 1 300 кілометрів – активні бойові дії», – пояснила Маляр.

Українські військові, додала заступниця міністра оборони, не лише обороняють Україну, але й проводять наступальні дії. Водночас до повної перемоги над окупантами необхідні чимало часу, сил та терпіння.

Звільнення Харківської області є динамічним процесом, у зв’язку з чим дані постійно оновлюються.

«Крім того, звільнені території ще потребують проведення додаткових заходів безпеки та стабілізації для того, щоби там можна було безпечно проживати. Тому офіційні повідомлення з цифрами звільнених населених пунктів надають зі свідомим запізненням, вони можуть враховувати чи не враховувати проведені стабілізаційні заходи, а отже – відрізнятися», – зауважила Маляр.

Розпочинаючи з 6-го вересня, наші воїни звільнили в Харківській області:

  • близько 8,5 тисячі квадратних кілометрів;
  • близько 388 населених пунктів;
  • близько 150 тисяч українців.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський приїхав до деокупованого Ізюма, де взяв участь у церемонії підняття прапора України.

Бійці Збройних сил України наочно продемонстрували, як треба відбивати в окупантів блокпости – вони це зробили на Ізюмському напрямку.

Українські захисники продовжують навчання за стандартами НАТО у Великій Британії. З липня підготовку пройшли вже 5 тисяч військових.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі