НТА > НОВИНИ > Новини світу > Мати Протасевича заявила, що її син знаходиться у лікарні

Мати Протасевича заявила, що її син знаходиться у лікарні

305
Справа Протасевича: мати заявляє, що він у лікарні, стан - критичний

Мати засновника Nexta Романа Протасевича повідомила, що за непідтвердженою інформацією її син знайдений в одній з мінських лікарень. Стан – критичний.

Про це повідомляє канал “Беларусь головного мозга” у мережі Telegram.

Згідно з повідомленням, “доброзичливці” розповіли матері опозиціонера, що її син знаходиться в лікарні. За їхньою інформацією, медики оцінюють його стан як критичний – у Романа Протасевича проблеми з серцем.

“Ми просимо усю медичну спільноту дізнатися і повідомити, що насправді відбувається з Романом”, – йдеться у повідомленні.

Пізніше мати Протасевича підтвердила цю інформацію й уточнила, що “доброзичливці” – це люди з медичних кіл. Вона вважає, що це може бути правдою, бо у її сина серйозні проблеми з серцем.

“У Романа проблеми з серцем, його не призвали в армію. Одного разу в нього був передінфарктний стан. Якщо з ним щось там зроблять, це може спровокувати серцевий напад”, – заявила вона.

Нагадаємо, у неділю, 23 травня, після екстреної посадки в аеропорту Мінська, білоруські силовики затримали засновника опозиційного каналу Nexta Романа Протасевича.

Крім того, у коментарі для НТА, журналіст білоруського видання “Наша Ніва” Максим Маханьков заявив, що події літа 2020 року настільки налякали нинішню білоруську владу на чолі з Олександром Лукашенком, що зараз відбувається банальна помста усім критикам цього режиму, зокрема, Роману Протасевичу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі