НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Мати загиблого охоронця Копитка переконана, що винних покарають

Мати загиблого охоронця Копитка переконана, що винних покарають

Рідні загиблих охоронців львівського бізнесмена Богдана Копитка обурюються затягуванням суду над підозрюваними.

249

Суд у справі замаху на львівського бізнесмена Копитка постійно затягують. За п’ять років практично нічого не змінилося.

Про це в ефірі проєкту “Говорить великий Львів” на телеканалі NTA заявила мати загиблого охоронця Андрія Стецишина Наталія Стецишин.

Вона заявила: останні п’ять років ставить собі питання, чому вбивці її сина досі не покарані.

“Ви знаєте, як нам, батькам, важко приходити на суд, бачити тих вбивць і слухати одне й те саме: постійне клопотання адвокатів затриманих… не дають розглядати справи по суті, беруть слово і говорять по годині, буває так, що ми приходимо – не приїхав один з адвокатів і суд переноситься на інший час, а час іде і нічого не міняється”, – завила жінка.

Хоча, вона зізналась, що вірить: вбивці її сина отримають справедливе покарання, таке, “що вони не вийдуть звідти”.

“Наймолодший, який пішов на такий злочин, який знав, куди він йде і привозив зброю на те місце, брав участь  у тому же вбили людей. у нашій державі достатньо хорошої характеристики прикритися своїм студентським – і тебе відпускають під домашній арешт. чому судді ухвалюють таке рішення? Це обуруює”, – підкреслила Надія Стецишин.

Нагадаємо, сьогодні, 30 червня, у Шевченківському райсуді Львова сьогодні відбувається розгляд справи про підрив бізнесмена Богдана Копитка. Замах на львівського бізнесмена Богдана Копитка стався в серпні 2016 року. Тоді група осіб підірвала його автомобіль та розстріляла трьох охоронців. Сам Копитко залишився живим.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі