НТА > НОВИНИ > Новини політики > Путін воює не з армією, а з кожним із нас, – Андрій Копичин («Марадонна»)

Путін воює не з армією, а з кожним із нас, – Андрій Копичин («Марадонна»)

Щоб говорити про здачу українських інтересів, треба їх знати і розуміти, куди ми рухаємося

234

Можливий негативний сценарій розвитку російсько-українських відносин варто аналізувати, щоб знати, в якому напрямі рухатися. Відсутність послідовної стратегії побудови української держави заважає оцінювати дії влади.

На цьому наголосив командир 8-го батальйону «Аратта» ім. Андрія Гергерта УДА Андрій Копичин (друг «Марадонна») в етері«Говорить Великий Львів» на каналі NTA.

На думку військового, кожен, хто приходить до влади, не продовжує розбудову держави, а починає її будувати по-своєму.

«Найважливішим кроком, який треба було давно зробити, – залучити авторитетів нації, еліту до створення стратегії побудови держави. І запропонувати цю стратегію на всенародне обговорення. Тоді будемо розуміти, як її оцінювати. Адже, щоб говорити про здачу українських інтересів, треба їх знати і розуміти, куди ми рухаємося», – вважає «Марадонна».

Щодо розмови Байдена і Путіна Андрій Копичин переконаний, що, можливо, вони й говорили дві години про Україну, але мовою стратегічних інтересів Росії і Сполучених Штатів.

«Думати, що нас підтримуватимуть протягом тривалого часу, – це повня маячня. У світі немає постійних союзників. Ми маємо сподіватися на себе, бо ми є козирем для своєї країни – українське військо, добровольці, волонтери, українське суспільство. Російську армію стягнули до кордонів України. Не факт, що вона нападе, але готова виконати наказ. Вірю в силу українського війська. Але Путін не воює з нашою армією. Він воює з кожним українцем – пекарем, лікарем, вчителем, бізнесменом. Тільки комунікація між різними організаціями, створення координаційних центрів, спільні дії можуть зупинити російського агресора», – стверджує «Марадонна».

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі