НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Маємо велику перспективу нанесення ударів по базах дислокації ракетоносіїв РФ, – генерал розвідки

Маємо велику перспективу нанесення ударів по базах дислокації ракетоносіїв РФ, – генерал розвідки

363

Атаки на аеродроми на території Росії – це чіткі сигнали для ворога про те, що удари будуть наноситися по їхній території.

Так прокоментував «бавовну» на аеродромах «Енгельс-1» та біля Рязані в ефірі «Народного Толк-Шоу» генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж.

«Ми чітко вибрали концепцію, що найефективніший спосіб знищення ракет, які сьогодні б’ють по наших містах, нашій інфраструктурі, – це удари по ракетоносіях. Ми обрали тактику пошуку цих точок, де росіяни концентрують і ракетну авіацію, і ракетні комплекси, і морські сили. У ситуації з аеродромами спрацювали моделі із використанням безпілотників, які можуть наносити удари на далекі відстані. Також можуть працювати спеціальні підрозділи безпосердньо там і запускати з недалеких відстаней ефективні безпілотні апарати, які не фіксуються засобами ППО», – говорить Микола Маломуж.

Також він нагадав, що Україна вже робила удари по ракетоносіях РФ, вдаривши по бухті у Севастополі, коли вдалося пошкодити кораблі ЧФ Росії. Наголосив, що України вже має засоби, які можуть діставати такі цілі як підводні човни, ударні ракетні комплекси

“Є велика перспектива ударів по російських базах дислокації. А це вже не просто бойовий формат, це підрив російської стратегії, це дуже потужні військово-політичні втрати для ворога”, – впевнений генерал.

На його думку, Україна має максимально зараз має наздоганяти втрачений час на виробництві власної зброї, яка може наносити серйозних збитків ворогу.

“Зараз почали це все надолужувати.  Це “Стугни”, “Корсари”, “Фаготи”  тощо. Це комплекси, які можуть бити на 80, 100, 200 кілометрів і далі. Якби їх почали робити раніше, то Росія це одразу б відчула. Але зараз рухаємося в цьому напрямку вперед і дають гарну перспективу для отримання нашого потужного озброєння у перспективі пів року – рік”, – резюмував Микола Маломуж.

Нагадаємо, 5 грудня на двох аеродромах в Росії пролунали вибухи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі