НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Меценат Григорій Козловський знову допоміг 45-ій бригаді ЗСУ

Меценат Григорій Козловський знову допоміг 45-ій бригаді ЗСУ

Григорій Козловський проанонсував різдвяну допомогу для військових, які отримають одні з найкращих безпілотників «Посейдон»

374

Цього разу 45-та окрема артилерійська бригада Збройних сил України отримала від відомого львівського мецената Григорія Козловського зимові шини до вантажних автомобілів, свердлильний верстат, обладнання верхолаза та гідравлічний прес.

Про це повідомив офіційний сайт футбольного клубу «Рух» (Львів).

«Раніше такі колеса постачали з Білорусі, яка зараз є ворожою до нас. З ним торгівля зараз з відомих причин неможлива. Вдячні, що ви знайшли ці колеса, тому що потреба велика в них. Також дуже важливим для нас є гідравлічний прес, тому що ми будемо запускати ремонтну майстерню», – пояснив молодший сержант, начальник складу автомобільної служби 45-ої окремої артилерійської бригади ЗСУ Роман Устрицький.

Він додав, що з минулої партії допомоги є шиномонтаж, шинобалансувальний стенд. Тому планують створити повноцінний сервісний центр для обслуговування всієї техніки. А завдяки обладнанню верхолаза вони виконуватимуть різні таємні завдання.

Військові надзвичайно цінують таку допомогу, оскільки ці речі є дуже необхідними для них, а в наш час кожна допомога є дуже важливою. Тому в 45-ій окремій артилерійській бригаді ЗСУ, за словами Романа Устрицького, дуже вдячні за таке сприяння.

«Постійно спілкуюся з Маркіяном Лопачаком, він є моїм головним координатором щодо проблем, які потрібно закривати в «45-ці». На теперішній момент проблема номер один – колеса до вантажівок, тому що є великий розхід, зокрема, через осколки. Навіть не міг подумати, що в Україні фактично немає таких коліс. Ми знайшли вже 40 комплектів, 20 є тут, іще 20 доїжджає», – зазначив меценат Григорій Козловський.

Він додав, що футбольний клуб «Рух» налаштований націоналістично, це бандерівський, по-справжньому львівський, галицький клуб, тому завжди буде допомагати українській армії.

«Ми всі заточені на Перемогу та на те, щоби допомагати нашим славним воїнам. А запах цієї Перемоги вже відчутний. І жодні блекаути чи обстріли українців нас не злякають», – запевнив Григорій Козловський.

Своєрідною «вишенькою на торті» став анонс від Григорія Козловського: зараз для наших військових готується різдвяний подарунок у вигляді безпілотників «Посейдон». Це розвідувальні безпілотні літальні апарати, які оснащені двома камерами зі 40-кратним зумом, що дозволяє вести спостереження з великої висоти та служать «очима» для артилерійських підрозділів ЗСУ.

Експерти називають «Посейдони» одними з найвищих технічних і високотехнологічних безпілотників у своєму класі. Вони не залишають теплового сліду, тому невидимі для радарів і тепловізорів, а також добре захищені від екстремальних умов і перешкод. Опинившись під впливом засобів радіоелектронної боротьби росіян, «Посейдон» продовжує летіти в заданому напрямку та передавати відеосигнал, тоді як інші БПЛА простіше «глушаться».

Нагадаємо, що у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн і репресованих імені Юрія Липи відбулося офіційне відкриття реабілітаційного відділення та другої черги палат. Родина Григорія Козловського фінансово допомогла оновити одну з палат.

В Emily Resort відбувся благодійний вечір-аукціон на підтримку ЗСУ «Перемога починається з тебе». Григорій Козловський активно долучився до його організації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі