НТА > НОВИНИ > Новини політики > Непідйомна сума. Тягнибок заявив, що якщо Медведчук захоче зняти електронний браслет, то отримає штраф до 4 540 грн

Непідйомна сума. Тягнибок заявив, що якщо Медведчук захоче зняти електронний браслет, то отримає штраф до 4 540 грн

За словами політика, жодна цивілізована держава не садить під домашній арешт зрадників, колаборантів та ворожих агентів.

212
Медведчук - колаборант, сепаратист та відвертий ворог України

Якщо Медведчук вирішить зняти електронний браслет, то йому загрожує зміна запобіжного заходу, або штраф розміром від 567 гривень та 50 копійок – аж до 4 540 гривень.

Про це заявив у своєму влозі голова політичної ВО “Свобода” та народний депутат кількох скликань Олег Тягнибок.

Зокрема, він зазначає, що незадоволений гуманністю Печерського суду, який відпустив Медведчука під домашній арешт.

“Якщо Медведчук вирішить зняти електронний браслет, йому, фактично, загрожує зміна запобіжного заходу, або аж цілий штраф розміром від 567 гривень та 50 копійок аж до 4 540 гривень. Вдумайтеся! Аж такий штраф”, – каже Олег Тягнибок.

Голова партії “Свобода” із сарказмом підкреслює, що така сума для кума Путіна та мільярдера Медведчука “непідйомна”.  Він додає, що прокуратура такий вирок оскаржила та попросила суд призначити йому знову ж таки заставу, а це означає, що Медведчук може залишитися на свободі.

“Тобто, вони попросили дати шанс Медведчуку залишитися на свободі та далі проводити антиукраїнську пропаганду, спілкуватися із своїми соратниками”, – зазначає Олег Тягнибок.

За словами політика, жодна цивілізована держава не садить під домашній арешт зрадників, колаборантів та ворожих агентів. У цивілізованих країнах застосовують вищу міру покарання.

Олег Тягнибок радить теперішній владі прийняти чотири реальні закони: про судову реформу, люстрацію, кримінальну відповідальність за колабораціонізм та про жорсткі запобіжні заходи для державних зрадників.

На його думку, теперішнє “очищення влади” дозволяє просувати у Верховну Раду таких прокремлівських політиків як Андрій Аксьонов, у якого є російський паспорт та Віктора Медведчука, який “ненавидить Україну більше, ніж сам Кремль”.

Також нардеп каже, що у Печерському суді працюють переселенці із сходу, які мають не проукраїнські позиції.

Нагадаємо, на початку травня Олег Тягнибок написав у Facebook, що подією зустрічі з Блінкеном маніпулюють та піаряться. Втім, держсекретар США – одна із ключових осіб у владі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі