НТА > НОВИНИ > Кримінал > «Медвідь» – як «символ для всіх». Скандальний Кива анонсував «боротьбу добра зі злом»

«Медвідь» – як «символ для всіх». Скандальний Кива анонсував «боротьбу добра зі злом»

129

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива продовжує привертати увагу до свого соратника Віктора Медведчука, якому загрожує ув’язнення через підозри в державній зраді.

За словами Киви, Медведчук готовий не тільки до продовження домашнього арешту, а навіть сісти до в’язниці, оскільки це зробить його «символом для всіх». Таку заяву епатажного політика наводить Главком із посиланням на ефір одіозного каналу «Перший незалежний». Таким чином він прокоментував призначене судове засідання щодо продовження домашнього арешту своєму шефу.

У своєму виступі скандальний депутат порівняв Медведчука з «Медведем», який, на думку Киви, символізує боротьбу «боротьбу добра зі злом».

«Медвідь – це символ боротьби добра зі злом, символ боротьби за життя, за мир. Ось що сьогодні лежить в основі нашої спільної позиції», – заявив одіозний народний депутат.

Також у своєму виступі Кива порівняв президента Зеленського з маніяком, який «не зупиниться», а українців із «бродячими псами», які чомусь «ходять світом із простягнутою рукою».

«Медвідь приїде на суд, і вони вручать йому нові підозри, домашній арешт. Вони навіть спробують його засудити. Так ось, і це ніколи не зламає цю людину. Якщо треба, він піде і до в’язниці. Там він стане непохитним символом для всіх. Це стане, мабуть, найбільшою помилкою влади», – підсумував Кива.

Зазначимо, що підозрюваному у державній зраді Віктору Медведчуку вручили клопотання про продовження терміну домашнього арешту ще на два місяці. Це вирішуватиме Печерський суд столиці 2-го вересня.

Нагадаємо, що 11-го травня генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова підписала підозри у державній зраді і замаху на розкрадання національних ресурсів в Криму народним депутатам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Наприкінці липня Апеляційний суд ухвалив рішення щодо розгляду апеляцій про домашній арешт нардепа Віктора Медведчука. Рішення слідчого судді Печерського райсуду залишили без змін.

20-го серпня у спеціальному відеозверненні Ірина Венедиктова повідомила, що слідство у справі Медведчука про державну зраду і замах на розграбування надр завершено.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі