НТА > НОВИНИ > Суспільство > Медикиня Мамонова, яка перебувала в російському полоні, народила дівчинку

Медикиня Мамонова, яка перебувала в російському полоні, народила дівчинку

Мар’яну Мамонову та ще понад 200 українських військових, які боронили Маріуполь, обміняли на Віктора Медведчука та російських військових

311

У середу, 21-го вересня, пізно ввечері з російського полону відпустили військову медикиню Мар’яну Мамонову з Рівненщини, яка перебувала на 9-му місяці вагітності. Цієї ночі вона народила дівчинку.

Про це повідомив сайт «ЧаРівне» з посиланням на маму Мар’яни. За її словами донька та внучка почуваються добре.

Пологи відбувалися у Луцькому перинатальному центрі.

Дівчинка народилася в неділю, 25-го вересня, близько 4-ої години ранку з вагою 3 250 грамів, зріст – 57 сантиметрів.

Мар’яна Мамонова, яка родом із Рівненщини, під час обміну полоненими разом з іншими українськими Героями днями повернулася з російського полону. Її та ще понад 200 українських військових, які боронили Маріуполь, обміняли на Віктора Медведчука та російських військових.

Саме Мар’яна тоді перша вийшла з автобуса, який привіз українців на рідну землю. Її відразу спрямували в лікарню готуватися до пологів, там вона нарешті побачилася з батьками.

Цій щасливій події передували довгі місяці очікування: жінка перебувала у полоні з початку весни 2022-го року.

Нагадаємо, що в середу пізно ввечері, 21-го вересня, Україна та Росія провели черговий обмін полоненими. Серед звільнених – бійці «Азова» й інші захисники Маріуполя.

Ніхто з родичів полонених не знав про звільнення Героїв, але всі до останнього тримали надію. Заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар «Калина» після звільнення зробив перший дзвінок дружині та сину.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі