НТА > НОВИНИ > Політика > Найгарніше в законопроєкті про деолігархізацію – це назва, – Мельничук

Найгарніше в законопроєкті про деолігархізацію – це назва, – Мельничук

Олігархи скуповують у Верховній Раді цілі фракції. Тож за спраді дієву деолігархізацію проти цього явища ніхто не голосуватиме.

68

Не потрібно вигадувати велосипед, виписуючи закон про олігархів. У країнах Європи вже знайшли механізм боротьби із цим явищем. Тому там зараз немає із цим проблем.

Про це в ефірі проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA заявив заступник голови фракції ВО “Свобода” у Львівській міській раді Любомир Мельничук.

Він розповів: політична сила, яку представляє, вже давно подала законопроєкт про олігархів.

“Ці рецепти є давно відомі, за них просто ніхто не хоче голосувати, бо в кожному парламенті олігархи завжди скуповують депутатів мало не цілими фракціями”, – розповів Мельничук.

Він підкреслив:  “найгарніше”, що є у законопроєкта Зеленського – це назва, яка повинна усім запам’ятатися. Мовляв, схоже було, коли ухвалювали закон про люстрацію. Тоді теж на нього був суспільний запит, однак нічого, окрім гучної назви, громадськість так і не отримала. Адже чиновники Януковича і далі залишились на посадах.

“Деколи складається враження, що ми з вами – на знімальному майданчику якогось серіалу… Нібито, олігархам гірше стане від того, що їх назвуть оолігархами. На скільки я розумію, максимум, що загрожує олігархам – їм не дадуть права балотуватись на виборах. Та плювали вони на це, бо вони мають пачками цілі фракції і купи депутатів”, – обурювався Мельничук.

Він заявив: свого часу олігархи “покрали цілі галузі”, в яких є монополістами.

“За підрахунками Української академії наук, вони вивезли в офшори 5 бюджетів. це вони визначають, яка партія хорощша, а яка погана, яку партію будуть любити ЗМІ, а яку ні. Як на мене, у нас є низка значно жорсткіших законопроєктів по боротьбі з олігархами, але саме через це його не будуть розглядати”, – заявив політик.

Нагадаємо, 3 червня президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Раді законопроєкт про деолігархізацію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі