НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > “Меморандум про невтручання в редакційну політику – це фількіна грамота” – Остап Дроздов

“Меморандум про невтручання в редакційну політику – це фількіна грамота” – Остап Дроздов

107

Відомий журналіст Остап Дроздов свідомо провів свій останній ефір на 4 каналу у критичній для влади риториці, аби перевірити, чи надовго вистачить декларованої новим власником “терпимості”.


Про це заявив у прямому етері проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA.

Телеканал коли продавався, він мав таке надбання, як Меморандум про невтручання в редакційну політику. Це новий власник його підписав з колективом каналу. Я людина бувала в професії, тому на моїх устах при слові “меморандум” одразу виникає усмішка. Про що ми говоримо. Це абсолютно недієвий механізм, адже вже й саме суспільство розуміє – власник платить гроші, це його актив. І якщо він має певну політичну орієнтацію, то буде гнути свою лінію” – говорить він.

Оскільки новий власник 4 каналу є членом владної партії, на думку Дроздова наївно думати, що ЗМІ маючи у власності таку людину з влади, буде опозиційним  чи критиканським.

Тому цей меморандум – фількіна грамота. Я б радив усім колективам писати цей меморандум на туалетному папері“, – говорить журналіст.

Остап Дроздов окремо наголосив, що попри свою багаторічну критику в бік п’ятого президента України Петра Порошенка, він свідомо не став запрошувати на ефір людей, які націлені на критику лідера “Європейської Солідарності”. Наголосимо, що мова йде про перший ефір Дроздова на 4 каналі після зміни власника, який в підсумку став й останнім.

Причиною такого рішення журналіст назвав свою нелюбов до кон’юнктурщини. Адже інші варіанти за словами пана Дроздова стали б зрадою тої риторики та цінностей, які втілював й декларував 4 канал у своїй роботі до зміни власника.

Але я мав спортивний інтерес, і мені було цікаво, як довго вистачить цієї показової “терпимості!. Відтак я з великою насолодою провів ефір, де ми говорили про неприпустимість другого терміну для Зеленського, й те, що він обіцяв йти лише на перший термін. В мене в гостях був Олександр Данилюк, особистий недруг Зеленського. І мені було цікаво подивитися, стільки вистачить терпіння з того  меморандуму для доброї, якісної та збалансованої критики“, – підсумував Остап Дроздов.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, минулого року правляча партія “Слуга Народу” потрапила у низку скандалів, пов’язаних з поведінкою її депутатів у парламенті. Зокрема, стало відомо про інцидент за участі нардепа Миколи Галушка, який брутально вилаявся на поліціянта порушивши ПДР. Інший “Слуга”, Олександр Юрченко, потрапив у ДТП в центрі Львова, перебуваючи за свіченнями очевидців у стані наркотичного сп’яніння, проте згодом його виправдав суд.

Вже “екс-слуга” Євгеній Шевченко відзначився своїми заявами на підтримку дій самопроголошеного президента Лукашенка та схвальними відгуками про Путіна.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі