НТА > НОВИНИ > Мендель отримала роботу на телеканалі Ахметова: коли і де можна буде її побачити

Мендель отримала роботу на телеканалі Ахметова: коли і де можна буде її побачити

226
Мендель отримала роботу на телеканалі Ахметова: коли і де

Експрессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель відтепер вестиме свою відеоколонку в одній із програм телеканалу “Україна”. Перший ефір припадає на 17 липня.

Про це повідомляє головний редактор “Новинної Групи Україна” Юрій Сугак у Facebook.

За його словами, проєкт під назвою “Велика деолігархізація” виходитиме в ефір щосуботи о 22:00 на “Україна24” і щопонеділка о 00:10 на “Україна”.

Варто зазначити, що національний канал “Україна” знаходиться у складі “Медіа група Україна”. Інвестором якого є Рінат Ахметов.

Нагадаємо, що Юлія Мендель працювала речником Володимира Зеленського, перед цим на ще декількох телеканалах: ICTV, Espreso.TV, “112” та “Інтер”.

Після двох років займаної посади прессекретаря її було звільнено за власним бажанням, у квітні. Заяву на звільнення вона писала неодноразово, проте, їх не підписували.

Відомо, що в неї були дуже напружені відносини з першим заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком. Він ініціював її звільнення, коли ОП очолював ще Андрій Богдан.

Через деякий час, Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента, підтверджує інформацію, що Юлія Мендель співпрацюватиме з іноземними ЗМІ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі