НТА > НОВИНИ > Суспільство > Мене накрило дверима в ліжку… Не знаю, де батьки. Дивом врятована дівчина у Дніпрі про ракетну атаку

Мене накрило дверима в ліжку… Не знаю, де батьки. Дивом врятована дівчина у Дніпрі про ракетну атаку

559

“Я стала популярною, хоча і не хотіла цього, майже кожен паблік мене публікує. А я хочу до батьків. Мені боляче”.

23-річна Анастасія, яку 14 січня дивом вдалося врятувати зі зруйнованого під’їзду будинку у Дніпрі після ракетної атаки, описала пережите в своєму інстаграмі.

Дівчина у вересні втратила коханого на війні. Зараз вона й досі нічого не знає про своїх батьків. Фото Анастасії, яка в очікуванні порятунку на холоді сиділа на руїнах власної квартири між поверхами, облетіли увесь світ.

“Я не маю слів, в мене нема емоцій, я нічого не відчуваю окрім великої пустоти всередині.  Я не жила, а існувала весь час, намагалась змиритися, що мого хороброго Влада, Фотіка для побратимів і Котика для мене більше немає…я відчувала, що він буде мене оберігати. Мене накрило дверима в ліжку, частина кухні в кімнаті, ванної, кухні, коридору і коморки (хз як “кладовка” на рідній буде) немає, там прірва і я бачу інші частину під’їзду, чужого під’їзду. Він зберіг, я майже ціла, незважаючи на рану на голові і голі обдерті ноги”, – написала Анастасія.

Врятована дівчина пише, що впевнена, що в момент удару її батьки перебували на кухні. Де вони зараз, вона не знає, але є очевидці, які начебто бачили їх живими.

“Згадую дурні жарти батька сьогодні, як з мамою сьогодні фоткали цуценят. Їли мамин Удон. Я стала популярною, хоча і не хотіла цього, майже кожен паблік мене публікує. А я хочу до батьків. Мені боляче”, – закінчила такими словами свій допис Анастасія.

Нагадаємо у суботу 14 січня росіяни під час масованої ракетної атаки по Україні вцілили у багатоквартирний будинок у Дніпрі ракетою типу Х-22. Кількість жертв наразі становить 2о людей.

Фото: Громадське

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі