НТА > НОВИНИ > Львівські новини > «Мені цікаво, кого посадять»: ексчиновник Садового пророкує кримінальні справи за впровадження е-квитка у Львові

«Мені цікаво, кого посадять»: ексчиновник Садового пророкує кримінальні справи за впровадження е-квитка у Львові

273

Е-квиток, який офіційно впровадили у Львові 13 січня 2022 року, станом на сьогодні по факту не працює, а його урочистий запуск скидається на знущання нам містянами. Понад те, навіть колишні посадовці Львівської міської ради визнають фіктивність старту е-квитка, і навіть пророкують кримінальні провадження для львівських чиновників.


Таку заяву під час спілкування з журналістами розслідувальної програми Змови на телеканалі NTA зробив Андрій Білий, який ще в травні 2021-го був заступником директора департаменту житлово-комунального господарства ЛМР, та фактично очолював усі транспортні та інфраструктурні проєкти, які реалізовували Львові. Зокрема й проєкт «е-квитка».

Ексчиновник визнає, що «запуск е-квитка», який міська рада організувала 13-го січня, навіть і близько не є таким по суті.

Фактично, те, що назвали запуском, це називається в проєкті «етап тестування». На жаль, політика дуже часто означає підміну понять. І тут мені шкода, що до таких дій вдаються колеги, коли просто можна сказати: так, у нас є певні затримки, але ми зробимо це краще, а зараз запускаємо тестування“, – говорить він.

Понад те, експосадовець припустив, що для когось з чинних чиновників історія з впровадженням е-квитка, з огляду на всі її нюанси, може закінчитись й кримінальним провадженням.

Мені цікаво, кого посадять після того проєкту – директора департаменту мобільності або директора “Львівавтодору“, – коментує Андрій Білий.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, фахівці прогнозують повноцінне впровадження е-квитка у Львові не раніше осені 2022-го року.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі