НТА > НОВИНИ > Війна > Мер Херсона домовився з “озброєними представниками” про життя міста

Мер Херсона домовився з “озброєними представниками” про життя міста

1598

У Херсонську міську раду прийшли “озброєнні представники”, з якими міський голова Ігор Колихаєв домовився про функціонування міста під час окупації.

Про це сам мер повідомив на своїй сторінці у фейсбоці . Щоправда, переконує, що це не були переговори з окупантами. Зрештою жодного згадування про Росію в Ігоря Колихаєва нема.

“То не були переговори чи щось таке, про що вже поповзли чутки. Зі мною ніхто ні про що не домовлявся. Проте справді озброєні відвідувачі у міськвиконкомі сьогодні були. Ми з командою – мирні люди, ми не мали зброї чи агресії з нашого боку. Ми показали, що працюємо на забезпечення міста та намагаємось ліквідувати наслідки вторгнення”, – пояснює він.

За його словами, зараз у місті немає українських військових.

Із “озброєними представниками” він домовився, що у Херсоні зберігається комендантська година, яка діє з 20:00 до 06:00. У місто можна буде в’їхати лише вдень і тільки автомобілі із продовольством, медикаментами та іншими потрібними речами.

Комунальним транспортом, який відновить роботу, зможуть користуватися працівники хлібозаводів, магазинів, аптек та інших підприємств критичної інфраструктури.

Пішоходам дозволяється ходити або по одному або по двоє. Колихаєв також наголосив, що “військових не провокувати, а при першій вимозі варто зупинятись та не конфліктувати”.

Нагадаємо, вчора, 2 березня, з ночі Херсон опинився в оточенні ворога: окупанти почали заходити в місто. Вони виловлювали на вулицях мешканців, щоб взяти в полон.

Також сьогодні міський голова Херсона закликав допомогти створити “зелений коридор” з міста, щоб уникнути гуманітарної катастрофи. Зазначимо, що Херсон від початку вторгнення 24 лютого – у полі особливих інтересів окупанта.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі