НТА > НОВИНИ > Суспільство > Мешканці окупованих територій активно йдуть на співпрацю з українською розвідкою

Мешканці окупованих територій активно йдуть на співпрацю з українською розвідкою

Чоловіки з Донеччини та Луганщини категорично відмовляються воювати в збройних силах Російської Федерації

260

Серед мешканців окупованих територій збільшилася кількість тих, хто співпрацює зі СБУ та розвідниками. Зокрема, чоловіки саботують вказівки окупантів, попри погрози арештом.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«На тлі військових невдач і втрат живої сили, яких щодня зазнають окупаційні війська, населення Донбасу намагається саботувати вказівки загарбників і уникати будь-якої співпраці з органами окупаційної влади», – сказано в повідомленні.

У Головному управлінні розвідки додали, що після повного розгрому від захисників України декількох підрозділів, до складу яких входили насильно мобілізовані мешканці Донбасу, чоловіки з Донеччини та Луганщини, навіть попри загрози арештів, категорично відмовляються воювати в збройних силах Російської Федерації.

Раніше вже з’являлася інформація, що російські військові не хочуть воювати в Україні, тому спричиняють собі каліцтво або просто втікають у Росію, подовжувати контракти ніхто не хоче.

Нагадаємо, що ефективність російських військ може погіршитися ще більше, якщо вони продовжать втрачати безпілотники настільки швидкими темпами. Адже розвідувальні БПЛА допомагають російській армії вражати українські цілі.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі